Get Adobe Flash player

Galerie

Prezentowane w witrynie prace stanowią własność Autorów i nie mogą być wykorzystywane na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody.

Na tej stronie pragniemy zamieszczać prace fotograficzne i plastyczne o tematyce hippicznej, nadesłane przez naszych czytelników do czego gorąco zapraszamy.

Prace należy przesłać w postaci elektronicznej na adres hodowla@pzhk.pl. Musi być to plik JPEG, JPG (zapisany w formacie RGB, czyli standardowym w PCtach) o wymiarach minimalnych 800 px (dłuższy bok), zaś jego rozmiar nie może przekroczyć 5 MB.

W mailu prosimy podać imię, nazwisko, adres – gwarantujemy że nie zostanie on wykorzystany w celach reklamowych i dane te pozostaną wyłącznie do wiadomości redakcji. O ile autor pracy nie chce występować pod własnym nazwiskiem prosimy podanie nicka.

Zamieszczać można jedynie prace własnego autorstwa. HiJ nie ponosi odpowiedzialności za szeroko pojęte wady prawne zamieszczonych prac fotograficznych i plastycznych w tym także za obciążanie prac prawami osób trzecich.

Wysłanie prac fotograficznych i plastycznych do serwisu Hodowca i Jeździec On-line jest równoznaczne ze zgodą autora na zamieszczenie jego zdjęcia w tym serwisie jednak zdjęcie nadal pozostaje własnością autora i zachowuje on wszelkie prawa majątkowe do przesłanej pracy.

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji wybranych prac.Partner przy wydawaniu pisma
Prenumerata "Hodowcy i Jeźdźca" w wyjątkowej cenie! Teraz tylko 44 zł rocznie zamiast 75,96 zł.
Prenumerata "HiJ" się opłaca!

Reklama:

Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Monitoring Stajni
Stajnia Wygoda
LEX HIPPICA
SO Sieraków
Jagodne
Cichondressage