Get Adobe Flash player

Szanowni Państwo

Agnieszka Hyjek

Jakże odmienny nastrój od tego, jaki panował podczas naszego ostatniego spotkania! Spowolnione bicie wielkiego serca świata, owiane tu, w naszej szerokości geograficznej, aurą szarości, niskiego ciśnienia i… konstelacji życzeń wypowiadanych przy częstych o tej porze roku okazjach, chwytanych łapczywie jak ostatni oddech z pragnieniem porównywalnym do pustynnego, aby nareszcie zaczęły się spełniać, choć jedno, choć tylko to najważniejsze…!

Jakiego więc ducha nam trzeba na przełomie czasów, w przestrzeni Nowego Roku, która otwiera się przed nami jak dziki step z plątaniną nieznanych dróg i bezdroży? Tym razem nie musiałam poszukiwać. Obraz, z którego chcę uwolnić dla Państwa ducha mocy i stepowych tajemnic przechowywałam w szkatułce pamięci specjalnie na tę okazję, ten czas.

Jest to fragment artykułu, aby przeczytać pełny tekst zapraszamy do zakupu kwartalnika „Hodowca i Jeździec” Rok IV nr 1 (8) 2006.
Pismo dostępne jest w Okręgowych / Wojewódzkich Związkach Hodowców Koni, Biurze PZHK, za pośrednictwem prenumeraty oraz w wybranych sklepach jeździeckich.Partner przy wydawaniu pisma
Prenumerata "Hodowcy i Jeźdźca" w wyjątkowej cenie! Teraz tylko 44 zł rocznie zamiast 75,96 zł.
Prenumerata "HiJ" się opłaca!

Reklama:

Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Monitoring Stajni
Stajnia Wygoda
LEX HIPPICA
SO Sieraków
Jagodne
Cichondressage