Get Adobe Flash player

Artykuły z numeru ‘Rok VII Nr 2 (21) 2009’

Wspólny cel

Michał Wierusz-Kowalski, Redaktor Naczelny

Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze… Trafiający na rynek „Hodowca i Jeździec” jest najlepszym tego przykładem. Primo, dlatego że po raz pierwszy wydany został przy partnerskim współudziale z Polskim Związkiem Jeździeckim. Czytaj dalej »

Rola trenera

Władysław Byszewski

W nr 2/09 czasopisma „Koń Polski” Jacek Wierzchowiecki w artykule „Okiem trenera” apeluje o prawidłową naukę dosiadu i używania pomocy, konkludując przysłowiem: „czym skorupka za młodu…”. To skłoniło mnie do sformułowania kilku refleksji nad rolą trenera. Czytaj dalej »

Lubuskie sukcesy

Piotr Helon

Związek Hodowców Koni Ziemi Lubuskiej od kilku lat kalendarz imprez danego roku otwiera w lutym – spotkaniami hodowców. Odbywają się one tradycyjnie w pierwszym tygodniu ferii zimowych dla młodzieży szkolnej. Nie mogło być inaczej także w tym roku. Czytaj dalej »

Motorem licytacji jest towar

Rozmawiał: Michał Wierusz-Kowalski

Każdy produkt, by doczekać się korzystnej sprzedaży, potrzebuje promocji. Jednak jak skutecznie promować, kiedy koła buksują w miejscu – kultowe Porsche, Ferrari czy Lamborghini nie może udowodnić swych walorów trakcyjnych, bo producent nie sięgnął po zawodowego kierowcę. Z podobnymi problemami mierzą się dzisiaj polskie konie – produkt wymagający profesjonalnych działań promocyjno-sprzedażowych, o których zechciał porozmawiać dr Marek Trela, prezes spółki Stadnina Koni Janów Podlaski. Czytaj dalej »

Świat za tym murem

Magda Janiszewska

Niewielu warszawiaków wie dzisiaj, co naprawdę kryje się za murem w pobliżu Ursynowa. Wspaniały obiekt wzorowany na paryskim torze Longchamp, przedwojenna wizytówka stolicy, dobro narodowe. Czy kiedyś odzyska dawną świetność? Czytaj dalej »Partner przy wydawaniu pisma
Prenumerata "Hodowcy i Jeźdźca" w wyjątkowej cenie! Teraz tylko 44 zł rocznie zamiast 75,96 zł.
Prenumerata "HiJ" się opłaca!

Reklama:

Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Monitoring Stajni
Stajnia Wygoda
LEX HIPPICA
SO Sieraków
Jagodne
Cichondressage