Get Adobe Flash player

Nowa twarz

Michał Wierusz-Kowalski, Redaktor Naczelny

Szanowni Państwo, Jest nam niezwykle miło złożyć na Państwa ręce kolejny, już 18. numer „Hodowcy i Jeźdźca”. Przyjemność dla zespołu redakcyjnego tym większa, że proponujemy lekturę pisma po dość gruntownym przeobrażeniu, również w szacie graficznej.

Obecny numer, o znacznie zwiększonej objętości, jest wyjątkowy także ze względu na dołączony do niego katalog aukcji ogierów ras szlachetnych – imprezy pod hasłem „Teraz Polskie Konie”, której to Polski Związek Hodowców Koni ma zaszczyt być współorganizatorem. Słowem wyjaśnienia i prezentacji najświeższego wydania naszego kwartalnika warto jeszcze dodać, że oprócz kilku znanych Czytelnikom i cenionych materiałów cyklicznych, istotnym akcentem zawartości magazynu jest tematyka zaprzęgów jednokonnych. Poświęciliśmy jej tak dużą uwagę z racji zbliżających się Mistrzostw Świata w Jarantowie – wielkiego święta nie tylko miłośników tej dyscypliny.
Ciekawi Państwa zdania i poziomu satysfakcji, żywimy nadzieję, iż nowy „Hodowca i Jeździec” zmobilizuje szeroko pojęte środowisko koniarzy do bardziej aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu branży.Partner przy wydawaniu pisma
Prenumerata "Hodowcy i Jeźdźca" w wyjątkowej cenie! Teraz tylko 44 zł rocznie zamiast 75,96 zł.
Prenumerata "HiJ" się opłaca!

Reklama:

Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Monitoring Stajni
Stajnia Wygoda
LEX HIPPICA
SO Sieraków
Jagodne
Cichondressage