Get Adobe Flash player

Konie i media

Rynek Polskich Koni

czyli o portalu ogłoszeniowym Polskiego Związku Hodowców Koni oraz innych nowościach na stronie pzhk.pl

Katarzyna Izak, dział informatyczny PZHK

120 lat istnienia Polskiego Związku Hodowców Koni to nie tylko dobry czas na podsumowanie 12 dekad działalności. To również bardzo dobry czas na wprowadzanie nowości, przygotowanych w głównej mierze z myślą o członkach związków sfederowanych w PZHK w podziękowaniu za okazane długoletnie zaufanie. Mowa o Rynku Polskich Koni – nowej witrynie internetowej poświęconej sprzedaży koni zarejestrowanych w Polsce. Czytaj dalej »

O komentowaniu, telewizji i oglądalności

Marek Szewczyk

Poproszony o napisanie tekstu nt. historii jeździeckich relacji telewizyjnych w Polsce i zawodzie komentatora, pomyślałem sobie, że jeśli miałby on powstać, to przede wszystkim po to, aby ewentualnie dać coś innym, a zwłaszcza tym, którzy chwytają za mikrofon na różnych „końskich” imprezach, albo tym, którym marzy się bycie komentatorem. Przepraszam więc za to, że poniższy tekst będzie pełen osobistych wspomnień i doświadczeń, ale inaczej się nie da. Czytaj dalej »

Koński kod DNA w świecie telewizji

Rozmawiał: Michał Wierusz-Kowalski

Po latach posuchy, kiedy to konie i sport jeździecki pokazywano w telewizji dość sporadycznie, nagle rok 2009 okazał się niesłychanie szczęśliwy. Trudno powiedzieć, co wywołało ów pozytywny ruch w interesie – chwilowa moda, stały wzrost popularności czy fakt coraz większych środków finansowych zaangażowanych w hippikę – niemniej przybyło stacji telewizyjnych, które uwzględniły nasz target. Czytaj dalej »Partner przy wydawaniu pisma
Prenumerata "Hodowcy i Jeźdźca" w wyjątkowej cenie! Teraz tylko 44 zł rocznie zamiast 75,96 zł.
Prenumerata "HiJ" się opłaca!

Reklama:

Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Monitoring Stajni
Stajnia Wygoda
LEX HIPPICA
SO Sieraków
Jagodne
Cichondressage